•  چی کادو بخرم؟
  مشاوره آنلاین

  کارت اصالت کالا

  ارائه کالای اصل

  چیتایم اصالت تمامی کالاهای موجود در سایت را تضمین کرده و همه آن‌ها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کند.با توجه به اینکه چیتایم برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت، تنها با شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی همکاری می‌کند، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالای اصل را با برچسب معتبر که هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده است، ازچیتایم خریداری می‌کنند.

  شایان ذکر است که کشور سازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می کند به عنوان مثال امروزه بسیاری از محصولات موجود در ایران و سایر کشورها ساخت کشور دیگری غیر از مالک برند هستند و تنها به دلیل خط تولید ارزانتر است که در این کشور تولید شده‌اند.

  فقط گارانتی اصلی در چیتایم

  وارد کنندگان قانونی که با مجوز از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت در کشور فعالیت می کنند و اسامی آنها در سایت این وزارتخانه نیز منعکس شده، می بایست گارانتی و خدمات پس از فروش نیز ارائه کنند. بنابراین گارانتی اینگونه شرکت ها، گارانتی معتبر محسوب می شود.کلیه محصولات ارائه شده در وب سایت چیتایم  توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده اند.

  لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار در صورتی که با هرگونه ایراد و اشکال اعم از نرم افزاری و سخت افزاری و سایر موارد مواجه شوند، بررسی مساله در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی کننده مربوط است و چیتایم هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت.کلیه کالاهایی که در چیتایم عرضه می‌شوند نو و  اصلی بوده و به هیچ عنوان کالای کار کرده و یا غیر اصلی در سایت چیتایم به فروش نمی رسد.

  از این رو چیتایم اصل بودن همه کالاهای موجود در وب سایت را تضمین می نماید.